Sejersgården 1 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Gørding - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gørding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Gørding er de nyeste ejendomme, der er blevet sat til salg, villaen på Sejersgården 1 og villaen på Godthåbsvej 23.

Sejersgården 1 er en bolig på 142 kvadratmeter med 4 værelser. Villaen er placeret på en grund på 747 kvadratmeter, og den udbydes til en pris på 1.395.000 DKK.

På den anden side ligger villaen på Godthåbsvej 23. Denne ejendom dækker 140 kvadratmeter og indeholder 6 værelser. Grunden er lidt større her med 865 kvadratmeter.

Prisen for ejendommen på Godthåbsvej er 745.000 DKK. Her er den månedlige ejerudgift 1.332 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler