2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gørding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Gørding er der netop kommet to villaer til salg, som potentielle købere kan overveje. Den første bolig er beliggende på Tværgade 7. Villaen her byder på et samlet areal på 142 kvadratmeter fordelt på 5 værelser, hvilket giver god plads til familien. De 754 kvadratmeter grund giver rig mulighed for udendørs aktiviteter.
Godthåbsvej 23 er adressen for den anden villa, som tilbyder en lidt mindre udgift med sin månedlige ejerudgift på 1.332 kr. Denne ejendom strækker sig over 140 kvadratmeter og har 6 rum, hvilket kan betegnes som rummeligt. Grunden på 865 kvadratmeter giver godt med plads til haveentusiaster. Med en udbudspris på 845.000 kr., er denne villa et økonomisk alternativ i markedet.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.